اخبار > تشریح نحوه دریافت بن کارت‌های خرید سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

 تشریح نحوه دریافت بن کارت‌های خرید سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

تاریخ درج : 1396/01/28 زمان درج : ١٣:٢٣
شناسه خبر : ١٨٥٣ تعداد بازدید : 6980

مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه های کتاب بانک شهر با تشریح نحوه دریافت بن کارت‌های خرید سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، گفت: این بن کارت‌ها صرفاً ویژه دانشجویان،اساتید مراکز آموزش عالی ، طلاب علوم دینی و دانش آموزان صادر می‌شود.
به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، مهدی اکرمی بابیان این‌که ثبت نام بن کارت‌های این نمایشگاه از 31 فروردین تا 7 اردیبهشت و از طریق سامانه  bon.tibf.ir  برای متقاضیان امکان پذیر است،گفت: زمان توزیع بن کارت‌ها برای دانشجویان از 7 اردیبهشت، برای دانش آموزان استان تهران از 9 اردیبهشت و برای اساتید نیز به تدریج از 10 اردیبهشت خواهد بود.
وی در تشریح نحوه دریافت بن کارت‌های خرید سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: متقاضيان پس از ثبت ‌نام و تأييد هويت و پرداخت سهم دانشجو به صورت اينترنتي، براي دريافت بن کارت بايد صرفاً به شعبی که در زمان ثبت نام انتخاب کردند و یا پیشخوان های شهرنت بانک شهر مراجعه کنند.
اکرمی  تاکید کرد: کارت دانشجويي يا طلبگي معتبر، کارت ملي و شماره رهگيري ثبت‌نام در سامانه ، مدارک مورد نیاز برای دریافت بن کارت است.
وی با اشاره به این‌که امکان انتخاب درخواست بن کارت هم به صورت فیزیکی و هم به صورت مجازی ممکن است، عنوان کرد: در صورت انتخاب مجازی؛ متقاضی می‌تواند با دریافت رمز و مراجعه به نرم افزار همراه شهر، جهت دریافت اطلاعات بن کارت خود، اقدام کند.
اکرمی ادامه داد: همچنین متقاضیانی که در هنگام ثبت نام در سامانه ، گزینه بن کارت فیزیکی را انتخاب کرده اند می توانند با مراجعه به شعب بانک شهر و پیشخوان‌های شهرنت نسبت به دریافت بن کارت خود اقدام کنند.
مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه های کتاب بانک شهر با تاکید براین‌که هر دانشجو مجاز به دریافت یک بن کارت کتاب است، گفت: بن کارت‌ها فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار داشته و از طریق دستگاه‌های کارتخوان داخل غرفه ناشران  قابل استفاده است.