27 شهریور 1398
X
   
 
  • سرفصل اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها
  • پیام تبریک سرپرست بانک شهر به مناسبت فرارسیدن سال نو

   پیام تبریک سرپرست بانک شهر به مناسبت فرارسیدن سال نو

   پیام تبریک سرپرست بانک شهر به مناسبت فرارسیدن سال نو

   سرپرست بانک شهر در پیامی فرارسیدن سال نو را به تمام ایرانیان تبریک گفت و سالی خوش همراه با موفقیت و سربلندی برای مردم کشورمان آرزو کرد.

   به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر،‌ متن کامل این پیام به شرح زیر است:
   "به نام خالق زیبایی ها"
   نوروز و شکوفایی بهار طبیعت در کنار زیبایی‌های منحصر به فرد خود، یادآور روز بزرگ حضور در محضر حضرت دوست است و به همین دلیل باید همه ما را به تفکر و تعمق بیشتر در نحوه گذران عمر و توجه به تقویت نیکی‌ها و زدودن کژی‌ها و ناراستی‌ها از همه ابعاد زندگی‌مان رهنمون سازد.
   سالی که گذشت سالی سخت و پرتنش برای اغلب اصناف و حوزه های اقتصادی کشورمان بود. طبعاً نظام بانکی کشور نیز این اوضاع به دور نبود. از ابتدای سال گذشته شرایط برای نظام بانکی و کل اقتصاد کشور، بسیار پرتنش و با نوسات بالا بود. طی این سال، بانک‌ها در صف مقدم اعمال تحریم‌ها بودند و خوشبختانه توانستند نقش مؤثری در خنثی کردن آثار آن بر اقتصاد کشور ایفا کنند.
   از دیگر اقدامات شایسته و مثبت بانک‌های کشور در سال 97 حرکت در مسیر منویات مقام معظم رهبری و شعار سال، یعنی حمایت از کالای ایرانی بود. نظام بانکی در سال گذشته به گونه‌ای حرکت کرد که در اختصاص اعتبارات مورد نیاز و قابل تامین به بخش‌های تولیدی، اقدامات حمایتی خود را از این بخش با هدف همراهی با دولت پر رنگ کرد.
   بانک جوان شهر نیز در طول این سال علی‌رغم چالش‌ها و موانع پیش‌روی خود که برخاسته از اوضاع اقتصادی کشور بود، به موفقیت‌های مهمی دست یافت. رشد منابع این بانک که از سال 96 آغاز شده بود در سال 97 نیز ادامه و روند خوبی داشت. این رشد منابع نشان‌دهنده سنگ محک اعتماد عمومی به این بانک و افزایش آگاهی‌های مشتریان به مزیت‌های رقابتی، سپرده گذاری و سرمایه گذاری در بانک شهر است.
   خوشبختانه در بررسی آمارهای موجود از وضعیت منابع بانک شاهد استقبال شهروندان شهرهای مختلف کشور، به خصوص کلان‌شهرها از سرمایه‌گذاری در بانک شهر بودیم و همین موضوع توان مضاعفی به مجموعه بانک برای ارائه بهترین خدمات به شهروندان عزیز در سال پبشرو می‌دهد.
   براین باوریم که توسعه بانکداری الکترونیک، اعتمادسازی عمومی، سرمایه‌گذاری‌های مطمئن و جذب منابع قابل توجه شهروندان در کنار ارائه خدمات نوین بانکی، از دلایل مهم رشد منابع مالی بانک شهر است. افزون بر این موارد، قرار گرفتن بانک شهر در کنار مدیریت شهرها با هدف توسعه و آبادانی کلان‌شهرها موجب جلب اعتماد عمومی به این بانک شده است
   اینک بانک شهر، باوجود گذشت صرفاً 10 سال از تاسیس خود، به یک مجموعه مؤثر در هدایت برنامه‌های کلان‌شهرها و پشتوانه‌ای محکم برای مدیریت شهری آن‌ها تبدیل شده است.
   امید است در سال جدید نیز بتوانیم با ارائه به‌روزترین خدمات بانکی و انجام مسئولیت‌های خود در حوزه توسعه و آبادانی کلان‌شهرهای ایران عزیز، رضایت حداکثری مشتریان و سهام‌داران محترم را جلب کنیم.
   برخاستن طبیعت از خواب زمستانی و آغاز سال جدید هجری خورشیدی و نوروز باستانی را به تمامی مردم کشورمان از صمیم قلب تبریک و تهنیت ‌می‌گویم و امیدوارم طلوع فروردین که همراه با دمیدن روح تازه در جان طبیعت است موجب تجدید الفت مردم، صفای دل‌ها و درخشش نور امید در وجود ایرانیان همیشه سرافراز باشد.

   احمد درخشنده