23 فروردین 1400
X
   
 
  • سرفصل اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها
  • رئیس هیأت مدیره بانک شهر: روز جوان، روز بالندگی ایرانیان است

   رئیس هیأت مدیره بانک شهر: روز جوان، روز بالندگی ایرانیان است

   روابط عمومی بانک شهر– دکتر حسین محمد پورزرندی رئیس هیئت مدیره بانک شهر با اعلام برنامه های مشارکتی این بانک در مناسبت های روز جوان، از روز جوان به عنوان روز بالندگی ایران اسلامی یاد کرد و گفت: این روز مناسبت شایسته ای است تا از جوانان برومند کشور که سربازان شایسته انقلاب، اسلام و رهبر عظیم الشان انقلاب هستند، تجلیل شود.

   روابط عمومی بانک شهر دکتر حسین محمد پورزرندی رئیس هیئت مدیره بانک شهر با اعلام برنامه های مشارکتی این بانک در مناسبت های روز جوان، از روز جوان به عنوان روز بالندگی ایران اسلامی یاد کرد و گفت: این روز مناسبت شایسته ای است تا از جوانان برومند کشور که سربازان شایسته انقلاب، اسلام و رهبر عظیم الشان انقلاب هستند، تجلیل شود.

   وی افزود: البته تخصیص بزرگداشت جوان به یک روز در سال کافی نیست، جوانان ایرانی همیشه شایسته بزرگداشت و تقدیر هستند. جوانان امروز، فرزندان همان هایی هستند که انقلاب شکوهمند اسلامی را به رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام راحل پی ریزی، اجرا و آن را اداره کردند و سپس طی هشت سال دفاع مقدس نشان دادند که به راستی پیرو حضرت علی اکبر علیه السلام، جوان رشید کربلا هستند و از حریم ولایت و دین در ایران دفاع می کنند.

   گروهی در این جنگ به دیدار معبود شتافتند و گروهی نیز به عنوان جانبازان و ایثارگران ماندند تا چراغ راه آیندگان شوند و در میان جوانان امروز و آینده به عنوان ستاره های راهنما و راهگشا عمل کنند و الگوی بسیاری از جوانان امروزی باشند.

   دکتر پورزرندی افزود: بانک شهر به منظور تجلیل از برنامه های جوانان در کلیه فعالیت های فرهنگی، اجتماعی، هنری، ورزشی و تفریحی در کلیه مراکز تهران در کنار آنان خواهد بود و در حد بضاعت خود در رفع معضلات آنان خواهد کوشید.