23 فروردین 1400
X
   
 
  • سرفصل اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها
  • پورزرندی اعلام کرد: استقبال شهروندان و شهرداران از غرفه بانک شهر در نمایشگاه مدیریت الکترونیک شهری

   پورزرندی اعلام کرد: استقبال شهروندان و شهرداران از غرفه بانک شهر در نمایشگاه مدیریت الکترونیک شهری

   روابط عمومی بانک شهر- غرفه فعال بانک شهر در نمایشگاه مدیریت الکترونیک شهری با استقبال چشمگیر شهروندان و برخی شهرداران سراسر کشور مواجه شد.

   روابط عمومی بانک شهر- غرفه فعال بانک شهر در نمایشگاه مدیریت الکترونیک شهری با استقبال چشمگیر شهروندان و برخی شهرداران سراسر کشور مواجه شد.

   دکتر حسین محمد پورزرندی رئیس هیئت مدیره بانک شهر با اعلام این مطلب افزود: غرفه بانک شهر که با بازدید گسترده شهروندان تهرانی و شهرستانی و برخی شهرداران و اعضای شورای شهرها توامان بود به معرفی خدمات نوین خود در عرصه بانکداری پرداخت.

   این نمایشگاه که به منظور معرفی آخرین دستاوردها و روش های نوین در زمینه کاهش هزینه ها، صرفه جویی در وقت و تسریع در امور جاری مدیریت شهری و افزایش امنیت اجتماعی در بعد مدیریت الکترونیک شهری برگزار شده بود، پذیرای بازدیدکنندگان به مدت چهار روز در محل نمایشگاه بین المللی تهران بود.

   با توجه به آثار فراوان الکترونیکی شدن فعالیت های بانکی روی کاهش هزینه های شهروندان و دولت، بانک شهر نشان داد که روش های نوینی را که تاکنون در کشور ایجاد شده و در آینده  نیز صورت خواهد گرفت، می تواند عملی سازد.
   تجهیزات و خدمات توسعه شبکه
   های الکترونیکی، تجهیزات و خدمات مخابراتی، نظام تایید هویت و اصالت در مدیریت شهری، بانکداری الکترونیک، مدیریت حمل و نقل الکترونیکی و زیرساخت های فناورانه خدمات الکترونیک در مدیریت شهری از جمله محورهای برگزاری این نمایشگاه بود.

   همچنین ارائه کاربرد شبکه های حسگر بی سیم در مدیریت شهری مانند ترافیک ، آب های سطحی، مدیریت بحران، تکنولوژی ارتباطات ماهواره ای، تدارکات و بازاریابی الکترونیکی و... از دیگر محورهای برگزاری این نمایشگاه بود.

   بانک شهر به عنوان بانک ارائه دهنده جدیدترین خدمات مدرن بانکی در جهت رفاه شهروندی، دستاوردهای نوینی همچون، سفارش گذاری از پایانه های فروش((pos بانک شهر، خدمتی که موجب ساماندهی و صرفه جویی در هزینه، حذف دلالان، صرفه جویی در زمان و جلوگیری از اتلاف وقت فروشندگان می شود و همچنین ارائه خدمات  پرداخت آسان از طریق(pos)، شارژ بلیط الکترونیک از طریق کارت های عضو شتاب بانک شهر و دیگر خدماتی در زمینه فروشگاه الکترونیک، بازار الکترونیک، توزیع الکترونیک پرداخت الکترونیکی و حمل و نقل الکترونیک را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.