23 فروردین 1400
X
   
 
  • سرفصل اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها
  • مهندس چمران در غرفه بانک شهر: نمایشگاه مشارکت شهری و شهروندی آغازی برای مشارکت بیشتر مردم است

   مهندس چمران در غرفه بانک شهر: نمایشگاه مشارکت شهری و شهروندی آغازی برای مشارکت بیشتر مردم است

   مهندس چمران در غرفه بانک شهر: نمایشگاه مشارکت شهری و شهروندی آغازی برای مشارکت بیشتر مردم است

   روابط عمومی بانک شهر– مهندس چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از نمایشگاه مشارکت شهری و شهروندی که در بوستان گفتگوی تهران برگزار شده است، ضمن بازدید از غرفه های مختلف نمایشگاه از غرفه و باجه بانک شهر مستقر در نمایشگاه بازدید کردند.

    روابط عمومی بانک شهر مهندس چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از نمایشگاه مشارکت شهری و شهروندی که در بوستان گفتگوی تهران برگزار شده است، ضمن بازدید از غرفه های مختلف نمایشگاه از غرفه و باجه بانک شهر مستقر در نمایشگاه بازدید کردند.

   مهندس چمران طی توقف 20 دقیقه ای در غرفه بانک شهر در مصاحبه ای مطبوعاتی شرکت و به سئوالهای خبرنگاران پاسخ گفت.

   مهندس چمران در این مصاحبه گفت: برگزاری جشنواره اخیر برای مردم کافی نیست ولی می تواند یک شروع تازه باشد برای ترغیب و تشویق مردم به مشارکت بیشتر.

   وی افزود: رسانه های گروهی باید نظر مردم را برای مشارکت مساعد کنند. شهرداری نیز در این رابطه مساعدت نماید. وی در ادامه گفت: وظیفه شهرداری خدمت رسانی است ولی به صورت دو جانبه، یعنی مردم هم باید همکاری داشته باشند.

   مهندس چمران در پاسخ به این سئوال که محورهای مشارکت چیست، افزود: مشارکتی که شهروند دارد این است که هر شهروندی هر جای شهر را قسمتی از خانه خود بداند و قاعدتاً اکثر مردم این مشارکت را دارند.

   رئیس شورای اسلامی شهر تهران همچنین درباره کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر و تعامل آن گفت: کمیسیون فرهنگی شورای شهر سیاست های کلی و کلان را انجام می دهد ولی اجرای آن مربوط به شهرداری و خدمات شهری است و حتماً برای آن تعداد محدودی که در شهر مشارکت شهری ندارند و ضایعات خود را به بیرون از اتومبیل می ریزند، کمیسیون فرهنگی جریمه تعیین کرده است و باز هم ما به جریمه دل خوش نکردیم و بیشتر به همکاری و مشارکت مردم دل بسته ایم که انشاءا... چنین باشد تا شهری تمیز و سالم داشته باشیم.