23 فروردین 1400
X
   
 
  • سرفصل اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها
  • مدیر عامل بانک شهر: مشارکت صد درصدی شهروندان هدف ماست

   مدیر عامل بانک شهر: مشارکت صد درصدی شهروندان هدف ماست

   روابط عمومی بانک شهر- احمد درخشنده مدیر عامل بانک شهر به مناسبت برگزاری جشنواره خدمات فرهنگی و مشارکت شهروندی در بوستان گفتگوی تهران با اعلام اینکه مشارکت صد در صدی شهروندان در فعالیت های بانک شهروندان هدف بانک است، افزود: بانک شهر با حمایت مالی از برگزاری جشنواره هایی که به تعالی و گسترش فرهنگ مشارکت و همکاری شهروندان و مسئولان شهری است، در صدد توسعه فرهنگ مشارکت است.

   روابط عمومی بانک شهر- احمد درخشنده مدیر عامل بانک شهر به مناسبت برگزاری جشنواره خدمات فرهنگی و مشارکت شهروندی در بوستان گفتگوی تهران با اعلام اینکه مشارکت صد در صدی شهروندان در فعالیت های بانک شهروندان هدف بانک است، افزود: بانک شهر  با حمایت مالی از برگزاری جشنواره هایی که به تعالی و گسترش فرهنگ مشارکت و همکاری شهروندان و مسئولان شهری است، در صدد توسعه فرهنگ مشارکت است.

   وی افزود: در چند روز برگزاری جشنواره استقبال چشمگیری از آن شده و این امر نشان می دهد که مردم همانند گذشته آمادگی هرگونه مشارکت و همکاری در توسعه برنامه شهری را دارند.

   وی ادامه داد: امروز اصولاً رشد، توسعه و تحولات شهری و شهروندی حول محور مشارکت آحاد مردم می چرخد و هر جایی که که آحاد مردم احساس مسئولیت و تعهد بیشتری نسبت به سرنوشت خود کنند و در تغییر و یا مدیریت سرنوشت خود مشارکت دارند، آن جوامع در حال توسعه شتابان است و فرآیند فعالیت ها با سرعت بیشتری تحقق می یابد.

   درخشنده با بیان این مطلب که توسعه فعالیت های شهری، ساخت و سازها و زیباسازی شهری امروزه بدون مشارکت مردم و بانک ها تحقق نمی یابد، ادامه داد: بانک شهر به سهم خود تلاش دارد در توسعه فرهنگ مشارکت در شهرها بکوشد و به ابزارهایی که بتوانند به توسعه این فرهنگ کمک کند، کمک و مساعدت خواهد کرد.

   وی بارزترین شکل فرهنگ مشارکت را کارآفرینی در عرصه خدمات شهری دانست و گفت: بانک شهر همواره اعلام کرده است که از کارآفرینان به ویژه در حوزه شهری حمایت می کند و تسهیلات ارزان قیمت در اختیار آنها قرار خواهد داد و این بدین معناست که هر کارآفرینی اگر تلاش کند و تفکری نو در عرصه زیباسازی شهر، سالم سازی آن و یا تبدیل فضای قدیمی به فضاهای مدرن ارائه دهد بانک شهر حمایت همه جانبه ای از آنان خواهد داشت.
   درخشنده همچنین یکی از دلایل مشارکت بانک در جشنواره را کمک به توزیع ارزان و با تخفیف مناسب کالاهای مصرفی مردم اعلام کرد.