13 اسفند 1399
X
   
 
  • سرفصل اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها
  • به روز رسانی نسخ جدید همراه شهر

   مدیر امور فناوری اطلاعات بانک شهر خبر داد:

   به روز رسانی نسخ جدید همراه شهر

   به روز رسانی نسخ جدید همراه شهر

   در راستای به روز رسانی نسخ جدید همراه شهر، لینک جدید نسخه IOS این نرم افزار رونمایی شد.

   در راستای به روز رسانی نسخ جدید همراه شهر، لینک جدید نسخه IOS این نرم افزار رونمایی شد.
   به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر،  مدیر امورفناوری اطلاعات این بانک با بیان این مطلب گفت: لینک بارگذاری نسخه IOS این نرم افزار در آدرس :
   http://shahr-bank.ir/index.jsp?siteid=1&fkeyid=&siteid=1&fkeyid=&siteid=1&fkeyid=&siteid=1&pageid=3086
   قابل دسترس است. وی با اشاره به ویژگی های این نرم افزار اظهار کرد: ذخیره نام کاربری به انتخاب کاربر، امکان تماس با سامانه ارتباطات، نمایش امکانات یا تغییرات جدید در هر نسخه از جمله ویژگی های این نسخه است.
   نمازی در ادامه اظهار کرد: این لینک،  امکان جستجو در هنگام انتخاب سپرده‏/کارت‏/شبا‏/تسهیلات،تغییر فیلدهای جستجوی شعب و اعمال اصلاحات در متن های نمایش داده شده را نیز دارد.
   وی با اشاره به امکان اضافه شدن لیست سپرده شخصی در محاسبه شبا از این طریق تصریح کرد: اضافه شدن پیغام خروج و امکان به اشتراک گذاری رسید نهایی به صورت عکس نیز ار دیگر ویژگی هایی است که برای نسخه جدید پیش بینی شده است .
   به گفته مدیر امور فناوری اطلاعات بانک شهر، از طریق این لینک، جستجوی گردش سپرده با فیلتر تاریخ و همچنین امکان جستجو در لیست سپرده وجود دارد.
    نمازی در ادامه خاطر نشان کرد: بهینه سازی در سرویس اسکن بار کد قبض، بهینه سازی در فرایند دریافت گزارش قبوض و امکان دریافت گزارش پرداخت دسته ای از ویژگی های دیگری است که برای نسخه جدید در نظر گرفته شده است .