12 اسفند 1399
X
   
 
  • سرفصل اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها
  • بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از غرفه بانک شهر در نمایشگاه کتاب پایتخت

   بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از غرفه بانک شهر در نمایشگاه کتاب پایتخت

   بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از غرفه بانک شهر در نمایشگاه کتاب پایتخت

   وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز با حضور در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت، ضمن بازدید از غرفه بانک شهر در این نمایشگاه از سایر بخش های آن بازدید کرد.

   به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ،سید عباس صالحی با حضور در غرفه این بانک و در دیدار با کارکنان مستقر بانک شهر در نمایشگاه کتاب، در جریان آخرین خدمات ارایه شده به ناشران، اهالی کتاب و کتابخوانی و شهروندان قرار گرفت.
   در این بازدید، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با قدردانی از اقدامات بانک شهر و کارکنان آن در نمایشگاه، بر ضرورت خدمات رسانی گسترده و تامین نیازهای بانکی بازدیدکنندگان تاکید کرد.
   بر این اساس، بانک شهر به عنوان تنها بانک عامل نمایشگاه کتاب بین المللی تهران برای چهارمین سال متوالی، مدرن‌ترین دستگاه‌ها و ابزار الکترونیک را جهت سهولت در انجام امور بانکی در این نمایشگاه‌ مستقر کرده است؛ باجه مرکزی بانک شهر در نمایشگاه با بیش از 15 کانتر، تمامی خدمات بانکی مورد نیاز بازدیدکنندگان را ارائه داده و همچنین 4 باجه بانکی نیز در سطح نمایشگاه قرار دارد.
   همچنین برای دسترسی بهتر اهالی کتاب و بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب پایتخت، 8 دستگاه خودپرداز سیار(خودرو سیار) در محوطه مصلی، 15 دستگاه خودپرداز سالنی در محوطه سالن های مصلی، 3 دستگاه پیشخوان شهرنت و 4 خودپرداز در سطح نمایشگاه پیش‌بینی شده است و همچنین 25 وب‌کیوسک برای کسانی که مایل هستند بن‌کارت‌ فیزیکی خود را در داخل نمایشگاه دریافت کنند، در نظر گرفته‌ شده است.
   سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا 14 اردیبهشت ماه در مصلی تهران دایر است.