29 خرداد 1400
X
   
 
  • سرفصل اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها
  • بانک شهر بازوی توانمند شهرداری ها در ایجاد شهر هوشمند

   بانک شهر بازوی توانمند شهرداری ها در ایجاد شهر هوشمند

   بانک شهر بازوی توانمند شهرداری ها در ایجاد شهر هوشمند

   معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک شهر با بیان اینکه این بانک همواره در راستای رفع مشکلات و معضلات شهرها گام‌های تاثیرگذاری برداشته است، گفت: مدیریت شهری هوشمند و نوآور نیاز امروز کلانشهرها است.

   به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، جواد عطاران با اشاره به برگزاری سومین همایش و نمایشگاه "تهران هوشمند" افزود: معتقدیم تحقق شهر هوشمند در جهت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان نقش مهمی دارد زیرا ارائه خدمات ارزان، در دسترس و متنوع بر این بستر همواره برای شهروندان از اهمیت بسزایی برخوردار بوده است.
   وی با تاکید برحمایت همه جانبه بانک شهر از شهرداری ها برای استفاده از فناوری های نوین در کلانشهرها ،گفت: این بانک به عنوان بانکی نوآور و محبوب شهروندان در شبکه بانکی می تواند مدیریت شهرها را در دستیابی به این مهم همراهی کند.
   عطاران با اشاره به اهمیت توسعه نوآوری در شهرها و همت تمامی بخش‌ها در این راستا، ادامه داد: سومین همایش و نمایشگاه "تهران هوشمند" می تواند بستر ساز ارائه راهکارهای عملیاتی در ارتقای شاخص‌های کیفیت زندگی و حل چالش‌های محیط زیست شهری با استفاده از فناوری های نوین باشد.
   معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک شهر با بیان اینکه این بانک با بها دادن به ایده های جوانان و بکارگیری ابزار نوین الکترونیکی در حوزه بانکی، خدمت رسانی به شهروندان را تسهیل کرده است، افزود این مقوله علاوه بر ایجاد اشتغال ، موجب رفاه مردم و کیفیت زندگی شهری شده است.